Logo školy
   
Zpět na úvodní stránku
 
ZPRAVODAJSKÝ WEB ZŠ TŘEMOŠNICE

PŘEHLED ROZVRHŮ TŘÍD
 
           

Felix
FELIX
           
   

1.STUPEŇ

Rozvrh třídy: I.(MARTINA HORNÍ)
 
1.
2.
3.
4.
5.
Pondělí
ČJ
TV
M
ČJ
Úterý
ČJ
M
PRV
VV
Středa
TV
ČJ
HV
ČJ
-
Čtvrtek
ČJ
PRV
M
ČJ
-
Pátek
ČJ
M
ČJ
PV
-

 

Rozvrh třídy: II.A(MGR.ROMANA ČERMÁKOVÁ)
 
1.
2.
3.
4.
5.
6.
Pondělí
ČJ
HV
ČJ
M
TV
Úterý
ČJ
M
PRV
ČJ
 
Středa
ČJ
M
ČJ
VV
TV
 
Čtvrtek
M
ČJ
VV
PV
 
Pátek
ČJ
M
PRV
ČJ
 

 

Rozvrh třídy: II.B (MGR. IVANA ŠEBELOVÁ)
 
1.
2.
3.
4.
5.
Pondělí
ČJ
M
TV
VV
ČJ
Úterý
ČJ
M
PRV
HV
Středa
ČJ
M
PRV
TV
ČJ
Čtvrtek
ČJ
M
PV
ČJ
-
Pátek
ČJ
M
VV
ČJ
-

 

Rozvrh třídy III.A(Mgr. M. Holubová)
 
1.
2.
3.
4.
5.
Pondělí
ČJ
M
AJ
TV
VV
Úterý
ČJ
M
AJ
PV
ČJ
Středa
ČJ
M
PRV
HV
ČJ
Čtvrtek
CJ
M
AJ
PRV
VV
Pátek
ČJ
TV
M
PRV
ČJ

 

Rozvrh třídy III.B (MGR. EVA ŠTOLFOVÁ)
 
1.
2.
3.
4.
5.
Pondělí
ČJ
M
PRV
VV
VV
Úterý
ČJ
TV
AJ
M
ČJ
Středa
ČJ
AJ
PRV
M
ČJ
Čtvrtek
ČJ
TV
M
AJ
HV
Pátek
ČJ
M
PRV
PV
ČJ

 

Rozvrh třídyIV.A(MGR.EVA ČERMÁKOVÁ)
 
1.
2.
3.
4.
5.
Pondělí
ČJ
M
AJ
VL
HV
Úterý
ČJ
M
TV
INF
Středa
ČJ
M
VL
AJ
ČJ
Čtvrtek
ČJ
M
AJ
PV
TV
Pátek
ČJ
M
VV
ČJ

 

Rozvrh třídy IV.B (MGR. SIMONA CHUDOMELOVÁ)
 
1.
2.
3.
4.
5.
6.
Pondělí
ČJ
AJ
M
INF
Úterý
M
ČJ
VL
TV
PV
 
Středa
ČJ
M
AJ
ČJ
 
Čtvrtek
ČJ
M
AJ
TV
HV
Pátek
M
ČJ
VL
VV
ČJ
 

 

Rozvrh třídy: V. (MGR. ŠTĚPÁNKA SKUPOVÁ)
 
1.
2.
3.
4.
5.
6.
Pondělí
ČJ
M
AJ
HV
 
Úterý
M
ČJ
VL
ČJ
TV
PV
Středa
ČJ
AJ
M
ČJ
 
Čtvrtek
AJ
M
VL
VV
ČJ
 
Pátek
ČJ
M
INF
TV
TV
 

 

 
   
     
             
         

2.STUPEŇ

Rozvrh třídy - VI.ročník ( MGR.JANA LILKOVÁ)
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
Pondělí
M
AJ
F
ČJ

VV

PTM-CJH
TV D
TV D
Úterý
AJ
ČJ
D

VV

TV/PTM
Středa
M
Z
HV
ČJ
VO
TV-CH
Čtvrtek
M
AJ
ČJ
F
VZ
Pátek
M
ČJ
D
Z
INF

 

Rozvrh třídy VII.A (MGR. TAŤÁNA TRNKOVÁ)
 
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
Pondělí
F
M
AJ
ČJ
HV
TV CH
Úterý
M
ČJ
D
PTM
PP
PP
Středa
AJ
ČJ
VZ
M
Z
VO
Čtvrtek
F
M
VV
D
TV-CH
TV-D
TV-D
Pátek
ČJ
M
AJ
PPC
Z
VV

 

Rozvrh třídy VII.B (MGR. MAREK ČERMÁK)
 
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
Pondělí
Z
ČJ
M
D
PTM
TV CH
TV D
TV D
Úterý
F
M
AJ
VZ
ČJ
VV
Středa
M
AJ
ČJ
D
PPC
PP
PP
Čtvrtek
M
F
VV
Z
TV CH
Pátek
M
AJ
ČJ
VO
HV

 

Rozvrh třídy VIII. ročník (Mgr. Z. NĚMEC)
 
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
Pondělí
M
D
Z
ČJ
NJ
CH
TČ/PPC
Úterý
AJ
M
ČJ
F
TV-CH
TV-CH
Středa
ČJ
D
Z
CH
VV
NJ
Čtvrtek
M
F
ČJ
HV
AJ
TV D
TV D
Pátek
M
NJ

SH/CvČJ

AJ

VZ

-
-

 

Rozvrh třídy IX. ročník (MGR. IVANA ČEJKOVÁ)
 
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
Pondělí
AJ
CH
ČJ
M
SP
NJ
NJ
VV
Úterý
ČJ
AJ/NJ
M
NJ/AJ
Z
PPC
Středa
CH
M
D
ČJ
F
TV CH
TV CH
Čtvrtek
AJ/NJ
NJ/AJ
HV
M
ČJ
TV D
TV D
Pátek
ČJ
CVM/SH
D
F
VO
-
-