Adaptační kurz Konopáč

Hned první školní týden odjeli žáci obou šestých tříd do autokempu Konopáč, kde se ve dnech 4. a 5. září konal adaptační kurz. Vydali jsme se tam vzájemně blíž poznat. Pomáhali nám naši třídní učitelé: paní učitelka Kučerová a pan učitel Pejřimovský. Celou skupinu doplnila ještě paní asistentka Sedlářová. Po příjezdu jsme se rozdělili do chatek a společně si slíbili dodržovat stanovená pravidla. Odpoledne jsme se vrhli do nejrůznějších skupinových aktivit zaměřených na upevnění a posílení vzájemné důvěry, spolupráce a mezilidských vztahů. Zprvu se někteří obávali, ale nakonec jsme si hry užívali. Večer jsme si zapálili táborák a šlo se opékat buřty a hrát nohejbal a badminton. Mezitím, co jsme se bavili u táboráku, připravila nám paní učitelka Kučerová stezku odvahy. Po setmění nám ještě řekla pravidla, pak už jsme mohli ve dvojicích vyrazit do tmy. Z dálky se ozývaly děsivé výkřiky. Byl to opravdu zážitek… Jakmile se vrátila poslední dvojice, odebrali jsme se do chatek spát. Druhý den ráno jsme se zabalili a vyrazili autobusem domů. Děkujeme za krásný začátek školního roku!!!
Michal Kutílek, 6. B

Ze života školy